HAKKIMIZDA

Nitelikli Hukuk Avukatları

Bilgiler Aşağıda Yer Almaktadır

6 Yıllık tecrübe

Bilgiler Aşağıda Yer Almaktadır

Ödüllerimiz ve Sertifikalarımız

Bilgiler Aşağıda Yer Almaktadır

Genç, dinamik ve yenilikçi oluşumuyla sektöre iddialı bir giriş yapan Arkhon Hukuk Bürosu, kısa zamanda kazandığı ivme ile Türkiye’nin en saygın hukuk büroları arasında yer alacağını şimdiden kanıtlamıştır.

Ekibimiz, müvekkillerine faaliyet gösterdikleri sektörleri özelinde, işlerine değer katan bir anlayış ve işbirliği içerisinde hızlı ve güvenilir hukuk hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Ayrıca Arkhon, yabancı hukuk alanında yaptığı iş birlikleri doğrultusunda müvekkillerine uluslararası piyasalarda da güvenilir hukuk hizmetleri sunmaktadır.

Arkhon Hukuk Bürosu olarak, güven ve şeffaflık ilişkisini kurumsallık çatısı altında birleştirerek sizlerle birlikte büyüyor ve gelişiyoruz.

Av. Emre Kurt (Kurucu Ortak)

1995 yılında Bulgaristan/Varna’da doğan Emre Kurt, lise öğrenimini ABD’de La Salle Institute ‘de , üniversite öğrenimini ise İstanbul Ticaret Üniversitesinde tamamlamıştır.

Kamu Hukuku alanında Yüksek Lisans eğitimi halen devam etmektedir. 2019 yılında Arkhon Hukuk Bürosu’nu kurmuştur.

Emre Kurt, kurucusu bulunduğu Arkhon Hukuk Bürosu ile dünyaya yayılma ve Uluslararası alanda yer edinme hedefine bir adım daha yaklaşmaktadır.

Profesyonel Yaklaşım
Alanında uzman kadro
Donanımlı eğitim
Kesintisiz hukuki destek

Av. İrem Özsoy (Kurucu Ortak)

1995 yılında Edirne’nin Keşan ilçesinde doğan İrem Özsoy, lise öğrenimini Tekirdağ Anadolu Lisesinde(yatılı) ,üniversite öğrenimini ise İstanbul Ticaret Üniversitesinde tamamlamıştır.

Özel Hukuk alanında Yüksek Lisans eğitimi halen devam etmektedir. 2019 yılında Arkhon Hukuk Bürosu’nu kurmuştur.

İrem Özsoy, kurucusu bulunduğu Arkhon Hukuk Bürosu ile her geçen gün Türkiye’nin en seçkin avukatlarından olma hedefine bir adım daha yaklaşmaktadır.

Profesyonel Yaklaşım
Alanında uzman kadro
Donanımlı eğitim
Kesintisiz hukuki destek

Tarih ve Uzmanlık

Eğitim

Emre - Kurt Sertifikalar

İrem Özsoy - Sertifikalar

Çalıştığımız Ülkeler

Ofis Telefonu

0 (212) 543 64 67

VEYA

Hemen Randevu alın !